Board4Fun

Kontakt:

Paulina:

tel. +48 693 265 006
e-mail: paulina@board4fun.pl

Alicja

tel: +48 693 423 236

e-mail: alicja@board4fun.pl

 

Galeria zdjęć

znaleziono 29 galerii na 2 stronach

1 2 następna >>>

Ferie zimowe 2017 turnus I

Ferie zimowe 2017 turnus II

Ferie zimowe2016 Turnus III

Ferie zimowe 2016 Turnus IV

Fotogaleria zdjęć z turnusów 2015

Sezon zimowy 2015 uznajemy za bardzo udany i zakończony. U nas na Hali Szrenickiej podczas ferii zimowych nie zabrakło słońca, śniegu i  oczywiście niezapomnianych wrażeń :)

Ferie zimowe 2015 I turnus

Sezon zimowy 2015 uznajemy za bardzo udany i zakończony. U nas na Hali Szrenickiej podczas ferii zimowych nie zabrakło słońca, śniegu i  oczywiście niezapomnianych wrażeń :)

Ferie zimowe 2015 II turnus

Ferie zimowe 2015 III turnus

Ferie zimowe 2015 IV turnus

Schronisko na Hali Szrenickiej 2015

Przygotowania do zimy trwają. Dołączymy kilka nowych zdjęć obiektu. 

 

 

Ferie zimowe 2014 I turnus

Ferie zimowe 2014 II turnus

Ferie zimowe 2014 IV turnus

Ferie zimowe 2014 V turnus

Hala Szrenicka 2014

Schronisko na Hali Szrenickiej od 2 lat w sezonach letnich jest remontowane. Zmiany są ogromne, przede wszystkim mamy wyremontowane łazienki, sale telewizyjną, stołówkę, część pokoi. Schronisko jest ocieplone, ma wymienione okna oraz posiada system nowoczesnych solarów.

Ferie zimowe 2013 I turnus

Na tym  turnusie śmiało można powiedzieć że pogoda nas rozpieszczała. Przez większość dni była piękna wyżowa, słoneczna pogoda ze sporą ilością świeżego puchu. Jest to rzadkością o tej porze roku -mieliśmy szczęście :). 

Ferie zimowe 2013 II turnus

Jeden z liczniejszych obozów tej zimy. Odwiedzili nas uczestnicy prawie z całej Polski, m.in. Gryfino, Warszawa, Ostróda, Olsztyn, Bystrzyca Kłodzka, Wrocław. Obóz zaliczony do bardzo udanych :) Do zobaczenia w następnym roku.

Ferie zimowe 2013 III turnus

Na tym turnusie byli z nami doświadczeni snowboardziści oraz wieloletni uczestnicy obozów Board4Fun. Zróżnicowanie w śród uczestników turnusu było ogromne - najmłodszy początkujący rider miał 7 lat ! Niezależnie od wieku i doświadczenia, wszyscy bawili się wspaniale.

Ferie zimowe 2013 IV turnus

IV turnus był turnusem snowboardowo - narciarskim, część uczestników doskonaliła swoje umiejętności na nartach z ulubioną Panią Instruktor - Agnieszką:) a część grupy uczyła się jazdy na snowboardzie. W trakcie tego turnusu było nam dane zasmakować niesamowitego freeridu w dużych ilościach puszystego, świeżego śniegu. Jednym słowem – bajka.

Hala Szrenicka i okolice

Jesień w mieście już nam się znudziła, a więc postanowiliśmy pojechać na weekend w góry i zobaczyć czy zima już się tam pojawiła.

Ferie Zimowe 2012 I turnus

Pierwszy turnus obozu jednogłośnie wszyscy zaliczyli do bardzo udanego. Nawet najbardziej uzależnieni od Facebooka, porzucili telefony i laptopy na rzecz snowboardu. Słońce, śnieg, deska snowboardowa i kalambury to były hasła przewodnie tego tygodnia.

 

Ferie zimowe 2012 II turnus

Na tym turnusie mieliśmy silną  grupę deskarzy, część początkująca- która zrobiła bardzo szybko postępy i druga drużyna  jeżdząca. Większość z tych osób towarzyszyła nam  podczas poprzednich  obozów snowboardowych jakie organizowaliśmy. 

 

Ferie zimowe2012 III turnus

Zima nas polubiła i zagościła na Hali Szrenickiej na dobre. Srogi mróz, piękne zimowe widoki i góra śniegu – TO KOCHAMY. Dzięki niesamowitej atmosferze i alpejskiej pogodzie swój turnus zapamiętał bardzo dobrze każdy uczestnik.

PS. Paulina i Tomek też  :)

Weekendowe szkolenie Karpacz 29.12.2012r.

Mimo braku zimowej i nastrajającej pogody za oknem, nasza ambitna i zmotywowana grupa już jeżdzących deskarzy podjęła decyzję że jedziemy do Karpacza na szkolenie. Całą sobotę spędziliśmy na stoku.  

Szkolenie weekendowe styczeń 2011r

Szkolenie snowboardowe weekendowe młodzieży z Zespołu Szkół Technicznych z Lubina oraz młodzieży z Legnicy. 

znaleziono 29 galerii na 2 stronach

1 2 następna >>>